MP900425338Firma PIGO TRANSPORT w ostatnich latach skupiała działalność na transporcie drogowym osób i towarów. Posiadanie licznego taboru oraz mankamenty zewnętrznej obsługi warsztatowej - wymusiło rozwój naszego warsztatu obsługi pojazdów.

Doświadczeniami zebranymi w ciągu 40-letniej działalności pragniemy podzielić się z naszymi klientami oferując im usługi na wyjątkowym poziomie staranności.

Historia firmy sięga warsztatu rzemieślniczego założonego przez Kazimierza Piroga w 1971 roku. Z czasem prowadzenie rodzinnej firmy objął z powodzeniem jego syn Grzegorz Piróg - absolwent Politechniki Warszawskiej. Dzisiaj skupiamy się na dwóch rodzajach działalności: usługi specjalistycznego transportu drogowego - chłodniami oraz samochodowy warsztat mechaniczny do obsługi samochodów ciężarowych i osobowych wspierany przez dobrze zaopatrzony sklep motoryzacyjny.

Naszą ambicją jest zaoferowanie usług poprawiających bezpieczeństwo, komfort oraz ekonomikę użytkowania pojazdów w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Od 2011 roku jesteśmy członkiem sieci warsztatów samochodów cieżarowych Q-SERVICE TRUCK.

Dlaczego warto wybrać PIGO TRANSPORT ?


Stawiamy na zaufanie naszych partnerów i klientów. Nasze ciężarówki przewoziły towary chłodnicze niemal po wszystkich drogach Europy. Współpracujemy z wieloma liczącymi się w branży TSL przedsiębiorstwami z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy i oczywiście z najlepszymi firmami w Polsce.

Staramy się dostosować nasze usługi i organizację dla potrzeb Klientów. Jesteśmy innowacyjni - rozwijamy się w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Nasi pracownicy uczestniczą w unikatowych szkoleniach zdobywając rzadko spotykane umiejętności. Przykładowo: kierowcy posiadają przeszkolenia w pracy na lotniskach, a mechanicy uzyskali cerdyfikaty niemieckiego koncernu ZF Friedrichshafen AG.

Wybierając PIGO TRANSPORT wybierasz uczciwego partnera, pewnego i godnego zaufania, który w terminie wykona zlecenie. Zapraszam!


Nasi Partnerzy

Joomla template by Joomlashine